Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Chýbajúci smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: adam, 21. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Kos povodne osadeny bol casom odstraneny

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia pracovníkov EKO podniku VPS chýbajúca smetná nádoba bola osadená.

Jana Plevová

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.