Odpad pod mostom na hrádzi Malého Dunaja

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Dzulinocka, 21. decembra 2017

Dobrý deň, chcem nahlásiť čiernu skládku pod mostom (Popradská ul.) pri hrádzi na Malom Dunaji. Nakoľko tade chodia aj mamičky s kočíkmi, ale aj športovci, môžu sa tam rozmnožiť rôzne hlodavce a ohrozovať okoloidúcich. Ďakujem pekne za vyriešenie problému.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.