Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Problemové parkovanie- chýbajúce čiary

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

Zaslal: Dominika, 22. decembra 2017

Na Rumancekovej boli kedysi parkovacie ciary, ale uz su take vyblednute, ze ich nie je vidiet a bez toho ludia nevedia parkovat, je to neefektivne, niekedy by sa tam vosli 2-3 dalsie auta. Je potrebne tieto ciary opat obnovit, dakujem.

10. január 2018

Dominika

Problemové parkovanie- chýbajúce čiary

Na Rumancekovej boli kedysi parkovacie ciary, ale uz su take vyblednute, ze ich nie je vidiet a bez toho ludia nevedia parkovat, je to neefektivne, niekedy by sa tam vosli 2-3 dalsie auta. Je potrebne tieto ciary opat obnovit.
11. január 2018

Dominika

Dostala som info od spravcu bytovky, ze MiU o probleme uz vie, sme v poradi a po 15.3.2018 by mali byt ciary domalovane.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.