Čierna skládka na Haburskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Zuzana Cintulova, 23. decembra 2017

Dobry den,
velmi pekne chcem poprosit o odstranenie ciernej skladky hned za Ruzinovskou kniznicou pri plote (Haburska, Tomasikova). Neverim, coho su ludia schopni. :(

Dakujem krasne a zelam nadherne a pokojne sviatky.

Zuzana Cintulova

25. december 2017

Anonymný užívateľ

Ďalší "uvedomelí" ľudia, čo nevedia separovať/likvidovať odpad. Oni to jednoducho vyhodia!
U nás to je podobne. Nejaký "športovec" kúpil pod stromček bežecký pás a obal vyhodil na zem ku kontajnerom na papier!
28. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov požiadala dodávateľa o odstránenie odpadu na Teslovej ulici.

10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe vykonanej obhliadky zo dňa 9.1.2018 je odpad na Teslovej odstránený.
Kancelária starostu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.