Nerovný chodník na ul. Nad lúčkami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Zaslal: Erik, 25. decembra 2017

Tento chodník začína byť v dezolátnom stave. Sú povypadávané kamienky a hlavne rovné plochy (bez schodov) sú nerovné a robí to veľký problém pri chôdzi hlavne starších ľudí.Tento rok som na vlastné oči videl tri prípady ako tam niekto spadol. Patrilo by sa tri plochy medzi schodmi upraviť (vyrovnať).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania