Čierna skládka na Záhradkárskej ulici v CHKO Malé Karpaty

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Obyvateľ Dúbravky, 25. decembra 2017

Dobrý deň bezohľadný ľudia vyhadzujú do lesa všetken stavebný odpad, nábytok, smeti, hlinu na kraj lesa na záhradkárskej ulici.

08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zo zákona sme povinný podnet postúpiť Okresnému úradu Bratislava, odboru starostlivosti o ŽP a ten bude vo veci konať. Mestské časti nie sú ani oprávnené zisťovať pôvodcu odpadu.

M. Blažej
Miestny úrad MČ Bratislava-Dúbravka
10. február 2018

Obyvateľ Dúbravky

Tí ľudia sa nehambia vyhadzovať stavebný odpad do snehu nenápadne, sú tu haldy stavebného, biologického odpadu a nábytku.
28. august 2018

Obyvateľ Dúbravky

Skládkovanie pokračuje :( Je to stále horšie.
27. september 2018

Obyvateľ Dúbravky

Ďakujeme za odpratanie vriec :) ešte by sa mohlo doplniť tabuľou na strome zákaz skládky odpadu aby odradilo od budúceho skládkovania. V lese je však kopec stavebného odpadu v týchto miestach.
30. september 2018

Odpoveď samosprávy

Veľmi by pomohlo keby ste odfotografovali tých čo to vyvážajú do lesa a poslali nám fotky vozidiel s EČV.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
30. september 2018

Obyvateľ Dúbravky

Zatiaľ sme nemali to šťastie ich vidieť asi to robia tak aby ich nikto nevidel v takých hodinách.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania