Nový chodník a čistota prác + stromy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

Zaslal: michal Kitko, 26. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

verim ze firma riadne docisti a nezakope bordel pri stromoch. vyssie to tak nespravila a okolo stromov je kopec zvyskov asfaltu a bordelu

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.