Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Smetisko na Františkánskom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Martin, 27. decembra 2017

Vedľa schátraného domu na Františkánskom námestí je veľká kopa odpadu.

28. december 2017

cestár

Čaká sa na vyhlásenie brigády pre občanov nezávislým pánom primátorom Nesrovnalom a pánom starostostom Števčekom, keď sa už nevydarila parkovacia politika, tak nech si občania aspoň upracú.
28. december 2017

D.Daniela

Pán starosta Stevcik,
ved toto je srdce Bratislavy...ako je mozne ,ze Vasi inspektori nekonaju?

O K A M Z I T E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. december 2017

D.Daniela

PS

a este tie zaparkovane auta "diplomatov"
zaparkovali by aj vo Viedni pred Stefansdomom??
29. december 2017

Anonymný užívateľ

Aký dom, také okolie! :-(
29. december 2017

Anonymný užívateľ

Hlavne, že snaživec Štefčík dal odstrániť kontajnery zo Šafka.
29. december 2017

D.Daniela

tie kontajnery - hroza!!
01. január 2018

Anonymný užívateľ

Zaujímavé, že Števčík ešte neposkytol vyhlásenie!? Asi zimný spánok!
02. január 2018

Stefan

Ako atrakcia pre turistov k tomu domu to asi malo byť poňaté. V Petržalke mám taký pocit, že máme takých istých inšpektorov.
11. január 2018

Lila

No do plaču...radšej túto stránku zasa zavriem, lebo čo fotografia, to tristný stav mesta!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.