Problémový priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

problematický je prechod na druhú stranu cez tento priechod pre chodcov s kočíkom, je to až nemysliteľné nakoľko je tam hneď jama od chodníka a kolieska sa tam zašprajcujú. Bolo by dobré vytvoriť tam bezbariérový priechod pre chodcov z oboch strán.

09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa budú podnetom zaoberať. Budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

priechod pre chodcov na Brančskej ulici hlavné mesto zaradí do tohtoročného plánu opráv.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. jún 2018

Peter

Už ste s tým mohli niečo urobiť, resp. konkretizovať kedy sa bude vykonávať oprava uvedeného úseku... dúfam, že to bude už bezbariérový prístup
22. august 2018

Peter

dodnes nič, kedy to budete asi opravovať v decembri?
08. september 2018

Peter

stále po starom ...
03. január 2019

Peter

Nakoľko bol prísľub, že uvedený priechod bol zaradený do opravy z rozpočtu na rok 2018 a dodnes sa nič s tým neurobilo, zaujíma ma reakcia magistrátu Hl. mesta SR Bratislavy načo dáva takéto prázdne prísľuby, keď nič z toho. Beriem na vedomie, že sa zmenilo vedenie hl. mesta a s tým sa zmení pozitívnym smerom aj starostlivosť o zverený majetok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania