Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zlomena znacka na Kuzmanyho

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Ivca, 27. decembra 2017

Zlomena znacka. Neoddelena od podkladu, zasahuje do parkovacieho miesta.

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Oprava dopravného značenia bola objednaná.

Edmund Bombara
Referát dopravy
Oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
04. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dopravné značenie bolo opravené.

Edmund Bombara
Referát dopravy
Oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.