Došiel asfalt?

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Jardo Mladší, 28. decembra 2017

Takto to skončilo na Kubačovej ulici......

28. december 2017

Anna Perichtová-Levická

ja mám pocit už viac rokov, že asfalt na chodníky už nevyjde...cesty sú opravené a chodníky v dezolátnom stave...
06. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je ohľadom Kubačovej ulice, ktorá je v správe magistrátu. Podnet tam posielame.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
16. január 2018

Peter

Podnet sice zaslete, ale mam pocit, ze vo vela pripadoch to ide do stratena...
06. marec 2018

Jardo Mladší

zatial bez odpovedi a opravy
07. marec 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,
podnet bol MÚ Rača postúpený na Magistrát 6.1.2018, a opätovne dňa 23.1.2018 dnes boli na Magistráte opätovne upozornený na neriešený podnet.

S piozdravom.

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

reagujeme na podnet ohľadom rozbitého chodníka na Kubačovej.
Od začiatku sme avizovali, že opravy chodníkov neboli súčasťou akcie, nakoľko by sme ich nedokázali opraviť v potrebnom rozsahu. Vzhľadom na dostupné finančné prostriedky sme sa radšej rozhodli opraviť vozovku v celom úseku a zrealizovať bezbariérové úpravy priechodov pre chodcov. Stav na fotografiách v podnete nie je zámerom Magistrátu. Samozrejme by sme si radi predstavili kompletne opravené chodníky, prostriedky sa však snažíme rozdeliť po všetkých mestských častiach a na úseky s najvyššou prioritou.
Vzhľadom na kvantum veľkých opráv ktoré nás čakajú však žiaľ absolútne nevieme predpovedať termín realizácie.

Ďakujeme Vám za pochopenie


S pozdravom
Oddelenie správy komunikácií. Hlavné mesto SR Bratislava
23. marec 2018

Jardo Mladší

poprosím opätovne zaslať s týmto upresnením,
1,chcete nám tvrdiť ze naozaj sa nenašlo 5 vedier asfaltu na dokončenie opravy pri tom množstve čo išlo na cestu?
2,Rača ma suverénne najhoršie chodníky a cesty v meste,električková trať do Karlovky sa už ide druhy krát modernizovať a stále mame byť trpezlivý?
3 ak nemáte peniaze NAČO sa opravovali kanále na cca rok starom asfalte na ceste na Kadnarovej pri Zlatom krídle ktorým NIČ nebolo?????A pritom teraz na jeseň sa opravovala Puchovska ul. a dva prepadnuté kanále v smere do Rače sa neopravili a sú cca 5-10 cm pod asfaltom!
25. marec 2018

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ Jardo Mladší,

Vaše otázky a pripomienky sme preposlali na Magistrát hl. mesta.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
03. máj 2018

Jardo Mladší

odpovede sa asi nedočkáme.....

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.