Nebezpečne nahnutý suchý strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Marian, 28. decembra 2017

V tesnej blízkosti Vrakunskej cesty, konkrétne pri prechode pre chodcov smerujúcom na železničné priecestie Ivanská/Vrakunská je nebezpečne nahnutý starý strom (aktuálny obrázok nemám, ale na priloženom obrázku je to ten strom úplne vpravo za dopravnou značkou). Minulý týždeň z neho spadli dosť veľké suché konáre. V dávnejšej minulosti sa už zvalila polovica tohto stromu. Teraz sa očividne čaká, kým sa zvalí aj druhá. Problém je, že sa môže zvaliť rovno na chodcov smerujúcich k/z priechodu pre chodcov. Prosím o okamžitý výrub, pretože denne tade prejde množstvo ľudí (o.i. aj deti do škôlky, školy). Plus strom blokuje výhľad na cestu, resp. na čakajúcich chodcov.

05. január 2018

Marian

Včera, 4. januára, už daný suchý strom spílili. Vďaka.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.