Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Kopy napadaného lístia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

Zaslal: Dominika, 29. decembra 2017

Na Rumancekovej ulici su kopy neodpratanehi listka, na ktore prsi, snezi, potom to namrza, popripade zacne hnit.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.