Lavička na Rázusovom nábreží

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Martin, 29. decembra 2017

Na Rázusovom nábreží je dolámaná lavička.

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

lavička bude 3.1.2018 odvezená na opravu, po ktorej bude opäť osadená

Vladimír Skokňa

Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
04. január 2018

Odpoveď samosprávy

lavička je opravená

Vladimír Skokňa

Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.