Nefunkčný semafor križovatka Šancova - Jelenia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Zuzana Sulíková, 29. decembra 2017

Dobrý deň, dňa 25.12. večer bol poškodený pri dopravnej nehode semafor na križovatke Šancova-Jelenia. Z nejakého dôvodu sú ale vypnuté všetky semafory na tejto križovatke (vo všetkých smeroch). Nefunguje tým pádom ani semafor pre chodcov na priechode a ľudia musia prechádzať cez cestu počas plnej premávky.
Na Šancovej ulici (keďže ide o hlavný ťah) je nonstop veľmi silná premávka a prejsť cez cestu bez semaforu je naozaj veľmi obtiažne. Čakať, že nejaký vodič zastaví a pustí vás - to je utópia. Situácia si vyžaduje čo najrýchlejšiu nápravu. Predom ďakujem a zostávam s pozdravom. Zuzana Sulíková

08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa podnetom bude zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodenie stožiaru zapríčinila dopravná nehoda. Po výmene stožiara je križovatka opäť v plnej prevádzke.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. január 2018

Zuzana Sulíková

Ďakujeme veľmi za promptné riešenie! Už včera podvečer semafory fungovali a hneď tá zmena bola cítiť.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.