Šikmý kus chodníka plný vody

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Jozef, 30. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobry den, medzi Cilizskou a Vazskou ulicou, blizko vchodu Cilizska 36, je uz dlhe roky prepadnuty chodnik, na ktorom sa po dazdi vzdy par dni zachytava voda, pripadne v zime stihne zamrznut. Chodnik nebol velmi frekventovany, ale odkedy sa v blizkosti nachadza supermarket, ludia za ostatne 2 roky po nom chodia castejsie. Plus studenti z nedalekych skol, a najnovsie aj dochodcovia z denneho centra ... vsetci spolu so psíčkarmi aj obyvatelmi oboch ulic kaluž alebo ľad obchadzaju po okolitej zeleni. Existuje šanca, že by bol tento problematicky kus chodnika zarovnany, aby sa predišlo zdržiavaniu vody? Vopred vdaka za odpoved, a vsetko dobre do noveho roka. Jozef

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Pokračujeme v rekonštrukcií chodníkov aj tento rok. Vyčlenili sme finančné prostriedky na opravu chodníkov v tomto roku. Váš podnet sme zaradili do plánovaných opráv. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
08. apríl 2018

Jozef

Ď a k u j e m :-)
09. apríl 2018

jana

len skoda, ze sa to nedeje automaticky a hlavne vsade...
tiez sme sem pridavali podnet "Chodník bez asfaltu vedľa úradu geodézie a katastra SR"
je tam jama na jame, po dazdoch plne vody...je to jediny chodik na tej strane, dost dlhy, vyuzivaju ho vsetci a odpoved z kancelarie starostu prisla takato "Uvedený chodník neevidujeme vo zverených komunikáciách, nemáme k nemu právny titul."
skoda, ze sa k tomu nikto iny ani nehlasi...a podla vsetkeho, dlhodobo nie sme zaradani do ziadneho zoznamu oprav

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.