Doasfaltovanie chodníkov Tomanova ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Martin Bak, 30. decembra 2017

Dobrý deň
Na začiatku Tomanovej ul. sú na oboch stranách nevyasfaltované chodníky, patrilo by sa dorobiť.
S pozdravom

08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.