Padnutý kábel na Peknej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

V riešení

Zaslal: Danica , 30. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Peknej ceste uz skoro pod arealom pri Horarni, je na pri vystupe na lavej strane cesty padnuty kabel/vedenie. Lezi na zemi a je myslim aj pretrhnuty. Je to nalavo medzi parkoviskom, ktore je na pravej strane cesty a parkoviskom na lavej strane cesty, ktore je uz v arealipri Horarni. Neviem o aky typ vedenia sa jedna a ci leziaci odhaleny kabel moze byt nebezpecny.

01. január 2018

Tomáš

S najväčšou pravdepodobnosťou ide o telefónny kábel,ktorý je inštalovaný/vyvedený a smerovaný k t.č.rekonštruovanému objektu U Slivu v MLB (Cesta mládeže).
Kábel je inštalovaný v rozpore s normou/predpismi o sieťových kábloch a rozvodoch,na čo som v priebehu posl. 2r. upozorňoval na str."Odkaz pre ...", MLB, MÚ BANM, MÚ BA Rača,ako aj MsP BA Nové Mesto.
Najjednoduchšie riešenie je Vec nahlásiť na MsP BANM (úsek spadá do ich kompetencie).
04. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vlastník linky bol upovedomený o vzniknutej situácii. Prisľúbil vykonať nápravu. Jedná sa o telefónny kábel.

Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.