Chýbajúci prechod pre chodcov na Ul. 29. augusta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Robert Vrablica, 30. decembra 2017

V blízkom okolí zastávky trolejbusov nachádzajúcej sa na ulici 29. augusta (smerom Špitálska) chýba prechod pre chodcov. Dennodenne tam cestujúci vystupujúci z MHD a smerujúci cez Cintorínsku do centra mesta, prebiehajú cez veľmi frekventovanú cestu a o kolízne situácie nie je núdza.

Preto žiadam, aby bol na danom mieste umiestnený prechod pre chodcov, ktorý umožní cestujúcim bezpečne prejsť na druhú stranu ulice.

Ďakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.