Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Rozbitý nebezpečný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Rhonda, 31. decembra 2017

Nebezpečný výtlk na chodníku pri kovovej mriežke pod ktorou je niekoľko metrový žľab priamo pred vchodom do materskej škôlky.

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

poškodený schod je vo vlastníctve majiteľov bytového domu, správcu upovedomím

Vladimír Skokňa

Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.