Poškodený smetiak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Lucia, 31. decembra 2017

Dobrý deň,

tento smetný kôš na Poľnej ulici je poškodený už asi tri týždne pred Vianocami. (Teraz 31.12.)

Ako si plní Staré mesto také základné funkcie ako údržba mobiliáru?

Prečo je nutný podnet občana aj na takúto banalitu?!

Prečo pracovník, ktorý koš vynáša nie je povinný nahlásiť jeho poškodenie?! (firma AII Technické sluzby?)

S pozdravom
TS

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

tento kôš nevysypáva firma AII, je v starostlivosti firmy TSSM, v čase kontroly 3.1.2018 bol kôš uzatvorený v poriadku

Vladimír Skokňa

Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
03. január 2018

Lucia

Dobrý den p. Skokňa,

moja sťažnosť sa týka prvého smetiaka na ulici Poľná (zo smeru od ulice 29.Aug).
Ten ktorý ste odfotili Vy ako "dôkaz", je o 100 metrov dalej.

To že ho vysýpa TSSM, je další dôkaz ako zodpovedne pracovníci pristupujú k svojej práci,
ked neboli schopní nahlásiť za X týždňov jeho poškodenie, resp. ho rovno opraviť.

S pozdravom
T.
03. január 2018

Odpoveď samosprávy

ospravedlňujem sa, pokazený kôš je dočasne uzavretý špagátom o konečnej oprave dám vedieť

Vladimír Skokňa

Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
04. január 2018

Lucia

Ďakujem pán Skokňa.

S pozdravom
T
05. január 2018

cestár

Tomas, je to paráda. Pán Skorňa ani nemá potuchu, o čom hovoríte. Mesiac nevytiahol labky z teplex kancelárie, lebo sa pripravoval na vianočné sviatky. Títo ľudia sú iba príťažou nás daňových poplatníkov.
05. január 2018

Lucia

Súhlas, ale môžeme to zmeniť vo voľbách.. :-)
...keď za niečo platíme, dôsledne, slušne a s rešpektom požadovať aj adekvátnu kvalitu...či už v obchode, nemocnici, alebo na úrade... :-)
22. január 2018

Tomas

Dobrý deň,

môj podnet stále nie je vyriešený, vid foto zo včera.
Sú naozaj nutné tri týždne na opravu obyčajného smetiaka?
To nie je urýchlovač častíc v CERNe!

Ďakujem T.



26. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kôš už je opravený.

Michal Granec, DiS.
Referát verejného poriadku
Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

Mob.: +421 903 429 001
Email: michal.granec@staremesto.sk
www.staremesto.sk
26. apríl 2018

Lucia

Po štyroch mesiacoch. Vám to ide ako po masle!
Koľko trvá opraviť máličko komplikovanejšie veci, ako obyč smetiak?
Do volieb?!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.