Upchatý kanalizačný vpust na Chlumeckého ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Roman 31. decembra 2017

Dobrý deň,
dlhodobým problémom na začiatku Chlumeckého ulici (pred vchodom č. 1 bytového domu) je upchatý kanalizačný vpust a pri dlhodobejších zrážkach stojí voda na ceste, kadiaľ prechádzajú autá a po stranách cesty tiež parkujú autá. Človek sa pri daždivom počasí obáva nechať zaparkované auta v uvedenej lokalite, aby ho o pár hodín nenašiel stáť vo vode. Vzhľadom na to, že parkovacích miest v lokalite ubúda (parkovisko pri ÚGK už je uzavreté a oplotené) a nárastu počtu vozidiel je to veľmi problematické vyhýbať sa parkovaniu na uvedenom mieste len kvôli tomu, že nikto nevie vyčistiť kanál na ceste.
Ďakujem.

26. december 2018

Peter H.

Chlumeckého-kanalizácia-upchatá

už dlhodobo upchatý kanalizačných vpuste, nečistený roky...
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet.
Vyčistenie vpustov sme zadali dodávateľovi.
Kedy? mesiac

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
14. január 2019

Peter H.

Nový podnet z 26.12.2018 by sa mal oddeliť, je to na opačnom konci cesty, o 300m ďalej.
No a riešenie podnetu od 26.12.2018 odkedy je tam stále kaluž a po snežení/topení a dažďoch je brutálna - s termínom mesiac od 10.1. je neskoro, veď to stačí posunúť VPSke v Ružinove a na druhý deň to musí byť ako havariný stav!
Táto vpusť nebola čistená roky...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania