Skládka pneumatík na trávniku

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Aeon, 31. decembra 2017

Pri vstupe do areálu AMEXPARK (http://www.amexpark.sk), blízko autobusovej zástavky Púchovská smerom von z mesta, je na trávniku skládka pneumatík. Určite pochádzajú z pneuservisu, ktorý je (resp. možno už len bol) v uvedenom areáli - na niektorých vidno aj napísané EČV a pneumatiky sú aj priamo v areáli.

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzhľadom k tomu, že sa nejedná o komunálny odpad, podnet smerujeme na Okresný úrad Bratislava – odbor starostlivosti o životné prostredie, ktorému uvedený podnet prepošleme aj písomne.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
17. január 2018

Aeon

Ako všetko, čo je priradené na Okresný úrad BA, aj tento podnet skončil v stave Neriešený. Že pekne ďakujeme p. ministrovi Klamiňákovi za "prácu" jeho podriadených.
22. február 2018

Aeon

Včera už pneumatiky na trávniku pri vstupe do areálu neboli. Ostali iba tie priamo v areáli. Prosím označiť ako vyriešené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.