Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Zaslal: Julius, 01. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

nepojazdné a havarované auto, Mamateyova 28

01. január 2018

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
01. január 2018

somár rámos

Ty už choď do pr..de.le s tvojími odporúčaniami
03. január 2018

Marcel

ma to auto platne Tk a EK ? nie kazde auto je vrak ktory je odstaveny alebo bez ECV aj ked je havarovane, moze ist a uplatnenie poistky, pripade caka na opravu, alebo ho majitel opravuje ! to ze niekto docasne svoje auto nepouziva, to neznamena ze tam nemoze stat, tak ako vy mate pravo kupit auto a parkovat kade tade aj iny maju pravo tak isto svoje auto parkovat, ci dlhsiu dobu nepouzivaju alebo pouzivaju je to ich sukromna vec !
03. január 2018

Marcel

@somár rámos Ty už choď do pr.. so svojimi vulgarnimi komentarmi, ked uz nickonstruktivne nevies pridat k teme
04. január 2018

Anonymný užívateľ

... a množstvo zahnívajúceho lístia z minuloročnej jesene ...
04. január 2018

somár rámos

Načo sem ku každému odstavenému vraku pridáva tú jeho múdrosť.Ak to má niekomu vadiť ,tak je to admin , a nie henten mudrlant.Ešte raz mu odporúčam ísť tam kam patrí , a môže si pribaliť aj teba
05. január 2018

Anonymný užívateľ

somár rámos, Okresný úrad ich nebude odťahovať. Jednoducho im pošle pokutu za nevykonané TK a EK. A majitelia sa zrazu rozhýbu - teda ich autá - čo zaberajú parkovacie miesta! :-)
05. január 2018

Odkaz pre starostu

Prosím komentujúcich, aby sa správali voči sebe s úctou a rešpektom.

Ďakujem,
s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
07. február 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo má TEČ aj do roku 2019 platné nálepky o absolvovaní STK aj EK. Z vozidla neunikajú žiadne prevádzkové kvapaliny a pokrčený plech z vozidla nerobí vrak. Mestská časť Bratislava-Petržalka nemá zákonný dôvod uvedené vozidlo odstrániť.

mestská časť BA-Petržalka
20. september 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.