Nefunkčná príkazová značka "C6c" na Bajkalskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 04. januára 2018

Táto značka je už niekoľko mesiacov otočená paralelne s cestou Bajkalská.
Tým pádom neplní svoju funkciu.

24. január 2018

Anonymný užívateľ

Do dnešného dňa podnet nevyriešený.
13. marec 2018

Anonymný užívateľ

Značka stále otočená rovnobežne s hlavnou cestou. Žeby info pre chodcov, čo prechádzajú cez
Bajkalskú? ;-)
15. marec 2018

Anonymný užívateľ

Nezmyselne otočená značka je magistrátom stále neriešená.
19. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
20. marec 2018

Anonymný užívateľ

Určite tadiaľto veľakrát prešla aj dopravná a mestská polícia. A pretože stále riešia iné úlohy, tak sú nevšímaví a ľahostajní, aby tieto poruchy dopravného značenia nahlásili príslušným orgánom!
P.S. Podľa mojich informácií vraj takéto povinnosti ani nemajú v popise svojej práce!
21. marec 2018

Anonymný užívateľ

Tiež by mali urýchlene nainštalovať takéto značky aj pri ostatných zjazdoch/výjazdoch na nadjazde.
22. marec 2018

Anonymný užívateľ

A úplne chýbajú príkazové značky "C6c" pri ostatných zjazdoch z Bajkalskej.
26. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, značka bude v najbližšej dobe opravená.

S pozdravom Oddelenie správy komunikácií. Hlavné mesto SR Bratislava.
27. marec 2018

Anonymný užívateľ

Značka je už konečne otočená správnym smerom. Tento podnet vyriešený.
Ešte však treba osadiť takéto značky aj na ostatných miestach.
27. marec 2018

Odkaz pre starostu

re: Anonymný užívateľ
Dobrý deň,
čo sa týka iných miest, poprosím Vás nahlásiť samostatné podnety.
Ďakujem a s pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
06. február 2020

Anonymný užívateľ

Ako už tradične, opäť je "zrazená" táto vertikálna príkazová značka "C6c".
06. február 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.
S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania