Tankodrom na cykloceste medzi DNV a Záh. Bystricou

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
migel001 01. januára 2018

Takato "cyklocesta" alebo hoci aj cesta moze byt naozaj len v BA... prosime o urychlene riesenie, dalsia cyklosezona sa blizi...

02. január 2018

cestár

migel001, mám pocit, že to tak skoro nebude, lebo toto určite nie je zaradené do priorít "nezávislého" pána primátora Nesrovnala. Rekonštruujú sa cesty, chodníky a zastávky MHD, kde chodí podstatne väčší počet obyvateľov hlavného mesta. Budem s Vami netrpezlivo očakávať stanovisko hlavného mesta, ak sa jej podľa štatistík tohto portálu dočkáme, skúsme sa nechať prekvapkať.
07. január 2018

Roman Salkovic

Pan cestar, ja by som rad videl tie rekonstrukcie ciest, chodnikov a zastavok. Asi zijem v nejakej paralelnej Bratislave lebo ja nic v tomto malomeste nebadam. Ak teda nepocitam tie rychlo zalepene vytlky na cestach ktore sa aj tak do roka rozpadnu.
07. január 2018

cestár

Vážený pán Roman Salkovic. Dovolte, malá poznámočka. To bola iba parafráza na to, čo rozpráva a v podstate v svojich plamenných vyjadreniach klame pán primátor Nesrovnal. On zrekonštruoval len cestu na Moste SNP a rekonštrukciu električkovej trate na Špitálskej aj to s obrovkými problémami a zvýšenými vedlajšími finančnými nákladmi, nie jeho, podotýkam, nie jeho, ale nás všetkých občanov. To, čím sa prezentuje, to tu nebolo ani v totalite. Za tento chaos a všeobecné ohrozenie už nemal sedieť na primátorskej stoličke, ale verím, že božie mlyny melú úpomaly ale spravodlivo, čas to potvrdi. Slúbili sme si vydržať a vravieť pravdu len, a dodotýka Vam všetkým, netreba rezignovať a netreba sa báť.
17. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Podnet sme postúpili príslušnému oddeleniu hlavného mesta, ktoré sa ním bude zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň , ďakujeme za podnet , ale k stavu cesty sa nevieme vyjadriť, nakoľko tá nie je v našej správe.

Katarina Szabová STARZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania