Chýbajúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Zaslal: Obyčajný Občan, 01. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na MHD zastávke Topoľčianska smer Šintavská chýba odpadkový kôš a pod grafikonom sú už odpadky.

09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet! V najbližších dňoch na uvedenej zastávke osadíme smetný kôš.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
17. január 2018

Rieka Dunaj

Už je tam nový kôš, neinformovali vás ?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.