Legálna reklama

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Obyčajný Občan, 01. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

v blízkosti topoľčianskej pribudla nová reklama, je tam legálne ?

09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa ním bude zaoberať. Budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.