Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Upchatý kanál Kukučínova ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Zaslal: Peter Pšenica, 02. januára 2018

Na chodníku pri vchode Kukučínova 48 je dlhodobo upchatý kanál, čo spolu so zle vyspádovaným chodníkom (typický znak sfušovanej práce na slovenských cestách a chodníkoch) spôsobuje, že po väčšom daždi alebo topení snehu je na chodníku obrovská mláka vody, cez ktorú sa už niekedy ani nedá prejsť. Žiadam o vyčistenie kanálových vpustov na celom Hostinského sídlisku.

04. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.