Zle spravené siete na zastávke a prepadnutý asfalt

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: michal Kitko, 02. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

zle opravene vydute a prepadnute opravky sieti na zastavke

04. január 2018

David 1

Čo tak pridať názov zastávky aj keď po Vinohrady sú v zlom stave asi všetky..
14. marec 2018

Martin U

Je to na zastávke Ursíniho v oboch smeroch sa tam prepadá asfalt po oprave z minulého roka
19. jún 2018

Martin U

Ani oprava nepomohla. Stále sa to prepadá, po oboch stranách
21. jún 2018

Peter Oravec

Asfalt sa tam na zastávke prepadáva na obidvoch stranách. Je len otázkou krátkeho času, kedy sa to prejaví aj na stabilite koľajníc.
Prosím o preposlanie aktualizácie podnetu magistrátu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.