Diera v nadjazde

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Obyčajný Občan, 02. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Jasovskej 3/A ako sa ide k firme Mercator na terase a potom ďalej je pošte tak na železnom nájazde sú trhliny.

17. január 2018

Rieka Dunaj

Už je to opravene , neviem prečo som neposlali foto ...
17. január 2018

Rieka Dunaj

Už to napravili.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.