Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Lístie Chorvátska - znovu a znovu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Lucia, 02. januára 2018

Rok sa s rokom stretol a znovu máme na Chorvátskej tradičný problém a to zhnité lístie kam oko pozrie - parkovacie miesta, chodníky, medzistromie...

Vzhľadom na množstvo stromov nemôžeme donekonečna suplovať úlohu Starého mesta brigádami.

Delegácia zo spoločnosti A.I.I. Technické služby síce 31.12.2017 cca o 13:30 zavítala aj do našich končín, a asi za 2 minúty nahádzali najväčšiu kopu do auta. Ale vyčistiť medzistromie, chodníky a hlavne parkovacie miesta už nemá kto...

Nehovoriac o tradičnej hnijúcej kope lístia a iného zelého odpadu v strede na trávniku v kríkoch. Časť z nej A.I.I. TS odviezla pred Vianocami, zvyšok akože nevidíme.

08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Chorvátska ulica bola vyčistená, podľa harmonogramu sa má čistiť 1x týždenne.

Edmund Bombara
Referát dopravy
Oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
08. január 2018

Lucia

Dobrý deň p. Bombara,

Chorvátska sa má čistiť 1x týždenne?
To je vtip však? Asi je nám obom zrejmé, že tie listy sú z jesene 2017 (okt-nov).
Ste isto mysleli 1x ročne, aj to až ked sa ozveme.

A.I.I TS čistí tak, že dvaja sedia v aute, čítajú Plus7Dní (bez srandy) a zvyšok posádky,
nájde najväčšiu kopu na ulici, a za 5 minút ich už nie je. To je skúsenosť zo Silvestra.

Neviem, či je Staré Mesto také bohaté, že môže platiť upratovacie skupiny, z ktorých pracuje polovica a zvyšok "stráži auto".

S pozdravom
T.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.