Neporiadok a opadané lístie Podzáhradná 100

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Zaslal: Ján, 03. januára 2018

Opadané lístie a haluze z poopilovaných kríkov na parkovisku , trávniku a v okolí domu.

05. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Po urgencii u dodávateľa, bola dňa 5.1.2018 predmetná plocha vyčistená od lístia.

Ing. Vandriak Eduard
ved. ref. ŽP,OaCH
MiÚ Podunajské Biskupice
06. január 2018

Ján

Chýba fotografia vyčistenej plochy a pozemku ,aby sme všetci videli či to tak naozaj je. Prosím zverejnite foto.
Vopred ďakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.