Lampy nesvietia

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Novomestan 06. januára 2018

Lampy nesvietia cca 3 nesvietia a časť Vajnorskej pri Trnavskom mýte je vďaka tomu v tme. Siemens to ma nahlásené, ale neviem ako je na tom ich stránka kedže nedáva žiadny zmysluplný feedback (ID problému, notifikácia).

08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený problém sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.



Siemens s.r.o.
28. január 2018

Novomestan

Prekvapujúco na Vajnorskej 26 už svieti a tu stále nič.
06. február 2018

Novomestan

Stále nesvietia.
10. apríl 2018

Novomestan

Stále nesvietia.
10. september 2018

Novomestan

Neuveriteľné ale tie lampy stále nesvietia. Čo robí Siemnes? Navyše zmizli po očistení a premaľovaní lámp štítky s ich číslami a označením.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania