Odpadky a skládka v okolí zastávky pri Jégého 2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. januára 2018

Takto to tam vyzerá pravidelne. A pri vjazde do Operačného strediska záchrannej zdravotníckej služby SR je už dokonca skládka odpadu. :-(

10. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Podnet sme postúpili príslušnému oddeleniu hlavného mesta, ktoré sa ním bude zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť vyzve majiteľa pozemku aby znečistenie odstránil.





kancelária starostu
20. január 2018

Anonymný užívateľ

Foto zo včerajšieho dňa. A ešte tam aj parkujú autá na tráve!
09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čo sa týka aktualizácie, parkovanie v zeleni je v zmysle ustanovení Zákona č.8/2009 Z.z. o cestnej premávke §25 ds.1, písm.s, dopravným priestupkom,ktorého riešenie je v kompetencii štátnej a mestskej polícii.

S pozdravom
Kancelária starostu
09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
MÚ BA-Ružinov uskutočnil miestne šetrenie na pozemku pri Jégeho 2, neboli odstránené všetky nedostatky,preto MČ BA-Ružinov pristúpila k opakovanému upozorneniu.

kancelária starostu
29. jún 2018

Anonymný užívateľ

Tento stav stále pretrváva.
01. máj 2019

Anonymný užívateľ

Podnet vyriešený.
Kríky sú už ostrihané a okolie vyčistené.
Avšak po MS v hokeji 2019 bude treba tu, ako aj v celom okolí opäť urobiť masívne upratovanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania