3 mesiac rozkopaný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dakujem za dohladanie zodpovednych a dokoncenie opravy chodnika po rozkopavke, inak sadim v marci paradajky. Vrela vdaka. A este doplnim, ze v case ukoncenia prac nemrzlo.

11. január 2018

Andrej

ja zacnem prikladat kocky ked pojdem okolo :D postupne to dame...
13. január 2018

cestár

Andrej, to fakt chcete, ja osobne nie. Týchto preplatených "samozvaných odborníkov" vedených "nezávislým" nemusím. Platím značné dane, aby makali, miesto toho ako sa z nás všetkých smejú. tu už treba iné riešenie? Odpovezdte mi prosím ,aké, ak nie ste súčasťou Kinder managementu?
25. január 2018

Viktor

Podnet bol odoslany na riesene MU Ruzinov. Tato cast Zahradnickej sa nachadza este v starom meste.
Da sa prosim presmerovat.
Dakujem pekne
26. január 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, podnet sme zaradili do správnej mestskej časti a zaslali Magistrátu, ktorý bude zodpovedným subjektom pri riešení podnetu.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
12. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Podnet sme postúpili príslušnému oddeleniu hlavného mesta, ktoré sa ním bude zaoberať. Budeme Vás informovať.

S pozdravom



Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania