Zničené schody

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: tais, 07. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Už raz boli opravované, asi nie kvalitne

07. máj 2018

Pavol Skapik

Oprava nebezpecnych schodov

Dobry den, chcel by som upozornit na nebezpecne poskodene schody smerujuce z namestia hraniciarov na gessayovu ulicu.
Dakujem za skore vyriesenie

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.