Vrak auta (Škoda Fábia) na Kopčianskej pri ŽST Petržalka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Stanislav I., 07. januára 2018

Pri ŽST Petržalka je už pár mesiacov stojaci vrak auta škoda fábia bez EČV ktorý tam zaberá parkovacie státie a robí nám zlú vyzitku železničnej stanice a okolia pre zahraničných turistov..

Ďakujem za vyriešenie problému.

09. január 2018

Moje Meno

naozaj zabera parkovacie statie?
13. január 2018

D.Daniela

ano,oba vraky
23. január 2018

Stanislav I.

jedná sa o tento istý podnet, akurát, že najnovšie je to vozidlo už poškodené a bez EČV
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/43539/dlhodobo-odstavene-vozidlo
06. február 2018

D.Daniela

Nepojazdné a rozbité auto a špina

Havarovaný vrak už niekolko mesiacov a kopiaca sa špina pri Petržalskej železničnej stanici
15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Bratislava-Petržalka po neúspešných pokusoch kontaktovať vlastníka, umiestnila výzvu na odstránenie vozidla priamo na vozidlo. Ak si vlastník vozidlo v uloženej lehote neodstráni, urobí tak mestská časť.

mestská časť BA-Petržalka
12. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.