Údržba chodníkov - cesta na hrádzu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Roman Salkovic, 07. januára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dlhe roky zanedbana udrzba chodnikov, kde pod nanosmi blata a listia uz nevidiet ani povodny podklad. Popadane stromy uz len dotvaraju tento obraz. Tento usek je naviac velmi vyuzivany aj cyklistami a bezcami.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.