Chýbajúci grafikon

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

chýbajúci grafikon na zastávke mhd smerom do mesta

04. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme preposlali Dopravnému podniku Bratislava a.s., ktorý má svoje grafikony v kompetencii... Na zastávke AS Mlynské Nivy šú však tri prístrešky, je možné, že grafikon bol umiestnený v niektorom vedľajšom. Pokiaľ sa na jednej zastávke nachádza viacero prístreškov, zvyčajne je grafikon umiestnený iba na jednom z nich....

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
05. júl 2013

peter

ano a grafikon nebol umiestneny ani na jednej z tejto zastavok!!
08. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverilo oddelenie dopravy. Ulica Mlynské nivy sa nachádza na území mestskej časti Bratislava-Ružinov, preto sme Váš podnet zaslali pracovníkom ružinovského miestneho úradu s požiadavkou o nápravu.

S pozdravom,


Tomáš HALÁN
hovorca


Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk

www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

15. júl 2013

miro

http://www.dpb.sk/kontakt/nonstop-linka/

... na tejto infolinke Ti to určite zdvihnú a zabezpečia nápravu
20. august 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri kontrole vykonanej pracovníkmi DPB na začiatku júla bol grafikon riadne osadený. Je možné, že bol len krátkodobo zložený kvôli úpravám alebo výmene. Každopádne je už na svojom mieste a podnet je vyriešený..

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania