Čierna stavba na mestskom pozemku, zničená mestká zeleň

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Uzavretý

Zaslal: Obyvateľ Dúbravky, 13. januára 2018

Pravdepodobná čierna stavba na mestkom pozemku od miestneho fitness centra. Zničili trávnik mestkú zeleň. Pravdepodobné umiestnenie stroja čo bude robiť hluk alebo znečisťovať. Bez ohlásenie, bez povolenia. To už si môže každý stavať čo chce ?

Ďakujem za odpoveď

15. január 2018

Jaro

Pravdepodobne sa nepočíta.
25. január 2018

Odpoveď samosprávy

V tejto lokalite, pri bývalej Zlatej lipe, bola povolená stavba s názvom: "SD/10034-RE-RESO Obnova STL plynovodu a pripojovacie plynovody" pre stavebníka Slovenský plynárenský priemysel a.s., ktorá je t.č. v kolaudačnom konaní. Súčasťou stavby sú aj takéto skrinky s plynomermi a redukčnými ventilmi ako je na obrázku.





Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania