Nedostatočne zabránenie vjazdu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Zuzana Jánošíková, 13. januára 2018

Na “pesej zone” na Bazovskeho su umiestnene stlpiky, ktore maju zabranit vjazdu vozidiel. Vedla nich je ale v trave vyjazdeny hlboky jarok... Prosim o revitalizaciu problemoveho useku a doriesenie zamedzenia vjazdu. Dakujem.

15. január 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet!
O tomto probléme vieme a snažíme sa ho riešiť aj so spoločnosťami, ktoré sú zásobované z tejto strany pešej zóny. Zároveň sme objednali stĺpiky a ich osadenie u dodávateľskej firmy a budeme sa snažiť ich čo najskôr osadiť. Ostatné úpravy budeme realizovať hneď na jar ako to dovolí počasie.

Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia
15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Osadili sme dodatočný stĺpik.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania