Rozbitý chodník na Balkánskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

V riešení

Zaslal: Pavlína, 13. januára 2018

Chodník na Balkánskej ulici od Železničnej stanice Rusovce po ulicu Pri Gaštanovej aleji je v katastrofálnom stave. Je rozbitý, nachádzajú sa na ňom výtlky alebo jamy. Prosím o informáciu, kedy sa bude opravovať.
Ďakujem za odpoveď.

02. február 2018

Odpoveď samosprávy

Chodníky a komunikácia na Balkánskej ulici v MČ Bratislava-Rusovce spadajú pod správu Magistrátu hlavného mesta SR. Naša MČ každoročne vyzýva magistrát k ich údržbe a obnove. Minulý rok prišlo po veľmi dlhej dobe k oprave niektorých úsekov, no mnohé úseky ešte čakajú na opravu. Je to otázka priorít magistrátu, ale hlavne peňazí. Opravu spomínaného úseku od krátkej Keltskej až po Gaštanovú alej, ktorý je ozaj v dezolátnom stave si zobral ako poslaneckú aktivitu náš mestský poslanec Radovan Jenčík, ktorý už dostal prísľub od magistrátu, že tento rok sa úsek bude opravovať. V najbližšom čase sa stretnú starosta Dušan Antoš, Radovan Jenčík a riaditeľ GIB-u aby sa dohodli na ďalšom postupe, tzn. vypracovanie projektu atď. Termíny opravy teda ešte od Magistrátu nevieme, ale budeme Vás informovať.



MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.