Neporiadok - odložená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Peter Vavro, 16. januára 2018

Vytvárajúca sa skládka na historickom Františkánskom námestí.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.