Upchatý kanálový vpust v chodníku pred školou - Vlast.námestie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Zaslal: Stefan , 17. januára 2018

Dobrý den,

Pred školou je totálne upchatý kanálový vpust, Ten sa nečistil roky rokúce. Prosím o vyčistenie,.ak naprší, viac tak je pred školou pekná mláka, a ťažko sa obchádza. ďakujem

18. január 2018

Anonymný užívateľ

A takto to vyzerá v celej Bratislave! - viď príspevky na tomto portáli. Chcel by som vedieť, kto to čistí a ako vôbec vedie dokumentáciu?!
18. január 2018

Stefan

Pravidelne nečistí žiadna mestska časť. Oni ani nemajú zakresy, kde všade sú kanálové vpuste. Vpuste sa čistia len na objednávku. Je to choré. Podľa mňa v celom meste je nefunkčných minimálne 30% vpustí a každý rok to číslo pribúda.
01. február 2018

Stefan

To fakt musia deti pred skolou chodit cez obrovsku mlaku po dazdi? Ked to tam primrzne a niekto si tam nieco dokaliči, potom len bude sranda. To sa tu nenajde na MU nikto behom 2 tyzdnov kto by na podnet odpísal a dal ho príslušnej firme vycistit? Ked nevieme riešiť takéto malé veci ak chceme riešiť iné problémy.
12. február 2018

Stefan

Prosim o preposlanie na MU Petržalka znovu. Kedze na zaporozskej bolo objednane cistenie. Dakujem
12. február 2018

Michal Haman

Preposlal som.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
09. marec 2018

Stefan

Vážená mestká čast mozem vediet dovod, preco ignorujete daný podnet?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania