Sme okraj Vrakune, u nás sa neupratuje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Mária Kissová 19. januára 2018

Na Estónskej ulici sú rodinné domy, ktoré patria pod MČ Vrakuňa. Napadané lístie, ktoré nám nafúka až na pozemky sa tu ešte nečistilo asi nikdy. Robíme to sami, i keď nemáme listnaté stromy. Vždy sa čistí na Malodunajskej, ale keď sa upratovacej čaty opýtam kedy sa vyčistí Estónska ulica, odkážu ma na miestny úrad. Prosím upratujte aj u nás, odhŕňajte sneh aj u nás, posýpajte chodníky aj u nás. Sme Vrakunčania.

01. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Estónska ulica sa pravidelne čistí a je zaradená do harmonogramu upratovania. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania