Chýba priechod

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Jardo Mladší 22. januára 2018

na nadjazde pri Bez chyba prechod

22. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

31. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Jardo Mladší,
Ďakujeme za podnet týkajúci sa prechodov pre chodcov na nadchode pri podniku B.E.Z. Váš podnet sme podstúpili na magistrát hl. mesta na Oddelenie správy komunikácii, ktorá ich realizáciu má vo svojej kompetencií. Situáciu budeme ďalej sledovať.


Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Jardo Mladší,
váš podnet č. 47939 týkajúci sa prechodu na križovatke na Rybničnej ul. pri BEZ sme aj so žiadosťou MÚ Vajnory o jeho zriadenie postúpili na posúdenie a schválenie Operatívnej komisii pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení na Oddelení dopravného inžinierstva. Odpoveď z magistrátu prikladáme.


Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
23. február 2018

Jardo Mladší

dopravno-kapacitne posúdenie?????Bezpečnosť ma mat hlavne slovo!
03. máj 2018

Jardo Mladší

mame maj a výsledok je taky že prechod stále nikde.Ide o prístup na zástavku bus.
02. august 2018

Jardo Mladší

august a nulovy vysledok
08. marec 2019

Martin Uváček

Marec 2019 a priechod stále chýba. Potrebné preposlať novému vedeniu magistrátu.
21. marec 2019

Jardo Mladší

poprosím opat zaslať
22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. máj 2019

Petra

Chýbajúci priechod pre chodcov

Na nadjazde chýba prechod pre chodcov k autobusovym zastavkam.
03. október 2019

Jardo Mladší

stale bez zmeny
03. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Jardo Mladší,
posielam opätovne na magistrát.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
05. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za dlhé riešenie situácie. Opätovne sme o podnete informovali príslušné oddelenie. Veríme, že v dohľadnej dobe vám poskytneme stanovisko o stave riešenia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za dlhé riešenie situácie. Opätovne sme o podnete informovali príslušné oddelenie. Veríme, že v dohľadnej dobe vám poskytneme stanovisko o stave riešenia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. marec 2020

Martin Uváček

Priechod stále chýba. Plus zrazená značka.
18. máj 2020

Martin Uváček

Zatiaľ sa nič nedeje, opätovne.
02. júl 2020

Martin Uváček

Bez zmeny. Zaoberá sa týmto priechodom niekto?
03. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Uváček,
podnet preposielam opätovne preposielam magistrátu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie dopravného inžinierstva ešte v roku 2018 potvrdilo opodstatnenosť podnetu a dalo kladné stanovisko k zriadeniu priechodu pre chodcov. Následne Oddelenie stavebných činností zaradilo projekt do zoznamu investičných akcií mesta. Oddelenie sme kontaktovali so žiadosťou o stanovisko k aktuálnemu stavu riešenia projektu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. august 2020

Martin Uváček

Aktuálne sa zatiaľ nič nedeje. Ak by sa však nejaký priechod robil, tak určite treba opraviť cestný asfalt v tejto zákrute. Nemá zmysel maľovať nový priechod na rozbitý asfalt.
22. jún 2021

Martin Uváček

Podnet treba opätovne preposlať samospráve. Stále neriešený.
22. jún 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Uváček,
podnet bol opätovne preposlaný na magistrát.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.