Drogy a vandalizmus

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 22. januára 2018

Dobrý deň, už dlhodobo v okolí Blagoevovej ulice a vo vchodoch na tejto ulici pôsobí skupina mladých ľudí. Vo vchodoch a výťahoch po nich ostáva smrad z marihuany, sú hluční, stretávajú sa na schodoch kde fetujú, rozbíjajú lampy na schodiskách a na chodbách kvôli žiarovkám, spia na schodiskách, vracajú tam, robia bordel. Ani po viacnásobnom volaní polície sa nič nevyriešilo pretože kým sa k ním policajti dostali tak všetko schovali. Rovnako aj rušia nočný kľud, kde rovnako nepomohol dohovor zástupcov majiteľov bytov, ani dohovor polície, pretože žijú v podnájme a nájomca sa vyjadril, že ho to nezaujíma. O stave výťahov, ktoré sú plné graffity ani nehovorím. Prosím o riešenie situácie a zameranie sa na týchto ľudí. Starší obyvatelia, ale aj mamičky s deťmi sa ich boja.

04. február 2018

Martin Sykora

odpoved ziadna:(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.