Upchaté kanálové vpusty Kadnárová

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 23. januára 2018

Na Kadnárovej ulici, zákrute pri ubytovni, sú dva po sebe nasledujúce upchaté kanálové v pusty. Nezvádzajú ani bežný dážď a vzniká medzi nimi súvislá niekoľko metrová mláka, ktorú autá striekajú na chodník. Potrebné tieto vpusty vyčistiť.

24. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

komunikácia je v správe magistrátu hlavného mesta, kam podnet aj posielame s prosbou o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
18. apríl 2018

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Dobrý deň,

magistrát hlavného mesta SR Bratislavy v týchto dňoch vyčistil kanalizačné vpuste.

Kolegom z magistrátu ďakujeme

So srdečným pozdravom
25. apríl 2018

Martin U

Takto vyzerajú kanálové vpusty pred domom Kadnárová 65 smer Krasňany. Kúsok od čistiaceho auta na fotke. Ťažko ich označiť za vyčistené. Podnet treba aktualizovať a zaslať magistrátu.
26. apríl 2018

Martin U

Kanále ktoré boli predmetom podnetu vyriešené neboli. Hanba a zavádzanie zo strany magistrátu a dodávateľskej firmy. Už včera som si všimol že problémovými kanálmi za križovatkou s Hečkovou nikto nehýbal a dnes to len potvrdilo. Voda stojaca pri bežnom daždi v zákrute pred ubytovňou. Žiadam o stanovisko zodpovednej osoby z magistrátu, že či si robí z občanov mesta dobrý deň alebo ako si to údajne čistenie máme vysvetliť. Asi tak, že dodávateľská firma bola lenivá otvoriť zanesené mreže a skratka vyčistila len tie, nebol takmer žiaden nános.
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
04. jún 2018

Martin U

Uplynul mesiac a odpoveď žiadna
27. jún 2018

Martin U

Čo dážď, to potopa kvôli neodtekajucej vode. Kanále stále upchaté.
27. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,
podnet bol opätovne preposlaný na Magistrát hl. Mesta.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
Administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
02. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že čistenie predmetného vpustu je už objednané.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
26. september 2018

Martin U

To bolo aj na jar a bolo to fiasko. Zatiaľ som čistenie nepostrehol. Ale voľby sa blížia ...
27. november 2018

Martin U

Zatiaľ sa evidentne nič nečistilo, kanál neodteká ani pri miernom daždi. Poprosím o opätovné vyjadrenie magistrátu k termínu čistenia.
27. november 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,
podnet bol opätovne preposlaný na Magistrát hl. Mesta.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
Administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
14. január 2019

Martin U

Nič sa neudialo. Žiadne čistenie, žiadna odpoveď. Od cernockeho po kubacovu je niekoľko úplne upchatych kanálov.
15. január 2019

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ Martin U,
podnet bol opätovne preposlaný na Magistrát hl. mesta Bratislava.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. január 2019

Martin U

Prepáčte milý magistrát, ale čo sa stalo s naplánovaným čistením tohto kanála podľa odpovede z 02.07.2018?
01. február 2019

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,
podnet bol opätovne preposlaný na Magistrát hl. Mesta.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
Administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
02. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. marec 2019

Martin U

Prešiel mesiac a žiadna odpoveď či riešenie.
12. marec 2019

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,
podnet bol opätovne preposlaný na Magistrát hl. Mesta.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
Administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. marec 2019

Martin U

Levitujuca voda nad kanálmi na Kadnarovej. Nie a nie odtiecť.
05. máj 2019

Martin U

Opätovne prší a opätovne je všetka voda pri kraji a na obrubníkoch. Kedy hodlá magistrát tieto vpusty vyčistiť?
06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. máj 2019

Martin U

Napriek snahe dobrovoľníkov zo Zelenej hliadky, ktorí ukážkovo vyčistili ostatné vpusty do Krasňan a snažili sa aj tieto dva, tak problém je očividne vážnejší. Voda z týchto dvoch kanálov nemá kam odtekať. Upchaté musia byť priečne odtoky. Inak sú to len dve diery v zemi, ktoré keď sa naplnia, tak sa z nich voda len vyleje. Toto chce komplet vyčistenie alebo rekonštrukciu.
22. máj 2019

Martin U

Dnešný dážď a neodtekajuce kanále na kadnarovej.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania