Nečitateľné dopravné značky "B 24" umiestnené na nadchode.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
dobrý_sused 26. januára 2018

Poprosil by som o výmenu nečitateľných dopravných značiek "B 24 -
Zákaz vjazdu vozidiel, ktorých výška presahuje vyznačenú hranicu" umiestnených v oboch smeroch na nadchode na úrovni konečnej električiek.
Je to nedôstojné privítanie vodičov vchádzajúcich do hl. mesta.
Ďakujem

04. február 2018

Peter Onger

Nie len nedôstojne ale aj nebezpečné.
13. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2018

dobrý_sused

Podnet sa dá považovať za vybavený.
Nové značky síce nie sú umiestnené na pôvodných miestach, ale účel by mali splniť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania